درباره ما

معرفی شرکت داریا بنا پایا

گروه مهندسی داریا بنا پایا فعالیت خود را در زمینه های طراحی، تولید و نصب سیستم ایستادرز (پوشش های آلومینیومی یکپارچه) آغاز کرده است. در شرایطی که احداث بناهایی با سقف و نما در ابعاد و مقیاس های عظیم و دارای اشکال مختلف هندسی و … به عنوان دغدغه های اصلی معماران است، این سیستم با بهره گیری از فن آوری های نوین و توسط دستگاه های پیشرفته براساس سلیقه کارفرمایان خدمات ارزنده در خصوص پوشش یکپارچه ایستادرز که هیچ گونه نقطه ضعف در خصوص آب بندی نداشته، ارائه نموده است.
همچنین این شرکت در کنار پوشش های ایستادرز، در زمینه اجرای سازه¬های فلزی و بتنی و سوله و نمای خشک و کرتین وال به صورت حرفه ایی فعالیت می کند.
این گروه با برخورداری از تیم ورزیده و مجرب طراحی و با استفاده از ماهرترین اکیپ های اجرایی و فنی، دستگاه های فرمینگ ورق یکپارچه خود توانسته است، تعداد پروژه های مطرحی را پوشش دهد. این گروه امیدوار است بتواند حلقه اتصال مناسبی جهت تبلور عینی اندیشه های طراحان در راستای خلق معماری در خور و شایسته با فرهنگ ایرانی داشته باشد و به عنوان مشاور کارآزموده کلیه پشتیبانی های مورد نیاز کارفرمایان را از همان مراحل اولیه طراحی به عهده گرفته و تا پایان در کنارشان خواهد بود تا از درستی انتخابشان مطمئن گردند.

پرسنل و تیم اجرائی این شرکت از پیمانکاران جزء و پرسنل گروه مهندسی پوشش گستر (اولین تولید کننده و اجرا کننده سیستم زیپ در ایران) بوده است، که از همان ابتدای ورود سیستم ایستادرز در عرصه پوشش سقف و نما، با تیم اجرائی مجرب به همراه دستگاه های مجهز در این زمینه به صورت حقیقی با شرکت پوشش گستر همکاری نموده و طی سال ها پروژه های گوناگونی را پوشش کرده اند. در حال حاضر این شرکت با توجه به تخصص و تجربیات متعدد و دارا بودن امکانات و تجهیزات و ماشین آلات لازم در خصوص سیستم ایستادرز، به صورت رسمی و حقوقی در سال ۱۳۹۷ به ثبت رسیده است.

اجرای پروژه ­ها
  • با حفظ کیفیت و استاندارد­های جهانی
  • ارائه بهترین و کامل­ترین خدمات

  • در چهارچوب برنامه زمان بندی

  • صداقت و افزایش رضایت کارفرمایان

  • مشارکت و کارگروهی